Zakład ślusarski Poznań – produkcja konstrukcji stalowych

Zakład ślusarski s.c. z siedzibą w mieście Poznań zajmuje się produkcją oraz świadczeniem kompleksowych usług ślusarskich z zakresu konstrukcji stalowych. W wykonawstwie bram, ogrodzeń, balustrad, schodów oraz wielu innych elementów metalowych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody i najnowsze rozwiązania technologicznie, proponując klientom wyroby na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obróbce metali, wszystkie oferowane przez nas produkty stalowe charakteryzują się trwałością, wytrzymałością oraz wysoką estetyką wykonania.

Kompleksowe usługi ślusarskie na najwyższym poziomie

Jeden z głównych profili działalności naszego zakładu ślusarskiego w Poznaniu stanowią wysokiej jakości usługi ślusarskie, które świadczymy zarówno klientom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom. Są one realizowane z należytą starannością i dbałością o najmniejsze nawet szczegóły.

Usługi ślusarskie – Poznań

Wykonujemy prace ślusarskie o różnym charakterze. Są to nie tylko przedsięwzięcia związane z wykonawstwem i montażem bram oraz ogrodzeń. Zajmujemy się praktycznie każdego rodzaju obróbką metalu na zimno. W naszym zakładzie w Poznaniu dysponujemy sprzętem, który umożliwia nam odpowiednie formowanie czy obróbkę pojedynczych elementów z metalu. Zajmujemy się zatem takimi usługami ślusarskimi, jak: cięcie, wycinanie, gięcie, szlifowanie, wiercenie, nitowanie i wiele innych. Czynności te wykonujemy zarówno w odniesieniu do elementów konstrukcyjnych jak i ozdobnych.

Nasze usługi ślusarskie polecamy klientom zamieszkującym Poznań i okolice.